| Application | Residential |
| Lighting solutions service | Lighting and circuitry design |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Color Temperature(CCT) | 3000K |
| Color Rendering Index(Ra) | / |
| Lamp Luminous Flux(lm) | / |
| Beam Angle | / |
| Model Number | 8032B |
| Power | 12W |
| Light Source | LED, 1*E27 |
| Dimension | 24*19*40cm |
| Others | Options: Bluetooth Speaker, Wireless Charging, USB Material: Iron + Cloth + Wooden Base |
Goeser retro table lamp, nostalgic style inlaid with modern beauty.
Retro zipper switch
Bluetooth speaker
USB port
Base equipped with wireless charging
Material: iron + cloth + wooden base
Multiple colors available