| Application | Residential |
| Lighting solutions service | Lighting and circuitry design |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Color Temperature(CCT) | 3000K / 4000K / 6500K |
| Color Rendering Index(Ra) | >90 |
| Lamp Luminous Flux(lm) | / |
| Beam Angle | 180° |
| Model Number | GSY-LN24V-A01-14W; GSY-LN24V-A01-10W |
| Power | 14W, 10W |
| Light Source | LED |
| Dimension | 1125mm; 845mm |
| Others | |
Goeser LED line light, made of extruded aluminum, plastic plugs and hard light strips. It is small and exquisite, with high light efficiency and CRI up to 95, suitable for installation in high-end brand stores.
Flexible installation method: wall hanging, magnetic installation
When connected, there is no light interruption between the two lights, and the visual effect is very good.
Conventional products are 11W 0.85 meters, 14W 1.12 meters, CRI95
Can be customized for engineering projects, the length can be 0.3 meters to 1.5 meters