| Application | Office Building Supermarket, Commercial lighting |
| Lighting solutions service | Lighting and circuitry design |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Color Temperature(CCT) | 2700K / 3000K / 4000K / 6000K |
| Color Rendering Index(Ra) | >80 |
| Lamp Luminous Flux(lm) | / |
| Beam Angle | 120° |
| Model Number | DYF-DL-RC10-5, DYF-DL-RC10-7 |
| Power | 5W, 7W |
| Light Source | LED |
| Dimension | Φ90 x 40mm, Φ110 x 55mm |
| Others | |
GOESER LED downlight, made of white painted iron sheet, anti-yellowing PS diffuser. Lighting angle 120°, large light-emitting surface, good illumination. Direct light-emitting LED light board, high luminous efficiency, CRI>80.